Úvod

ELITE XTS (v9) v prodeji za pár týdnů!!!

elite_logo

V současné době naše firma finalizuje podobu nového letového manuálu pro nejnovější a nejočekávanější IFR simulátor současnosti - ELITE XTS. Produkt přinese na trh ultimativní nástroj přístrojového létání na PC (pro jednomotorové i dvoumotorové letouny) s možností využít jak oficiální hardwarové periferie z dílny ELITE, tak běžně dostupné letecké ovladače. 

Nová verze ELITE XTS nabídne neskutečné množství inovací zahrnující nové možnosti avionické výbavy (zejména s ohledem na výběr GPS), možnosti výrazně obohacující rozhraní IOS, dále pak celou řadu oficiálních hardwarových periferií z dílny ELITE (např. ELITE Pro Panel III - DCL INTEGRATED), přímou sw integraci silové odezvy DCL (Dynamic Control Loading), možnost využití externí vizualizace GENVIEW, REALVIEW, PREPAR3D V4, možnost projekce až pěti kanálů externí vizualizace současně, možnost nástaveb v podobě dalších prvků - jako je např. integrace kokpitu do řešení ELITE BATD. Podrobnosti o nové verzi XTS uvedeme v nejbližší možné době. Nová verze ELITE XTS nabídne zcela nové instrumentační panely (v rozlišení 4K !!!) podporující 3D OPEN GL akceleraci, možnost využití ELITE v PRO verzi za účelem projekce instrumentačního panelu v plném 4K rozlišení na samostatné obrazovce (HOST + VISUAL konfigurace) a také možnost aditivních avionických modulů vyvinutých zejména pro novou verzi ELITE XTS (podporující přímo nejen několik samostatných GPS (GARMIN), ale také přímou podporu plně skleněného kokpitu v základní výbavě avioniky u každého letounu (možnost volby mezi skleněným kokpitem a klasickými instrumentačními přístroji - "steam gauges". 

Pozn: Pokud již dnes uvažujete o tom pořídit si špičkový IFR letecký simulátor, který na trhu nemá konkurenci a uvažujete též o zakoupení vhodných leteckých ovladačů, využití externí scenérie a požadujete např. též nový počítač pro HOST, či HOST a VISUAL, neváhejte nás obratem kontaktovat již dnes na e-mailu: info@flyelite.cz . Nová verze ELITE XTS je prakticky "za dveřmi".... Podrobnosti budou následovat!

2018-02-07
admin