ELITE Pilot Twins v8

Již více než 25 let využívají profesionální piloti i žáci, instruktoři, inspektoři k létání syntetické treanžéry značky ELITE. Pro profesionální leteckou kariéru je jedním z klíčů získat sedačku profesionálního pilota ovládnutí systému přístrojového létání IFR. IFR v nejrealističtější podobě se však většinou létá na drahých simulátorech certifikovaných třídních kvalifikací. Společnost ELITE nabízí totéž v desktopové verzi! ELITE je defacto průkopníkem a zároveň celosvětovým lídrem v poskytování obou řešení (Elite Pilot Series, Elite Evolution Series). ELITE ve své desktopové verzi profeisonálního simulátoru nabízí maximálně efektivní nástroj  sloužící k ovládnutí přístrojového létání ve všech metodických letových scénářích.

Desktopová prémiová verze ELITE Pilot Twins v8 nabízí vše potřebné pro nácvik MEP. Jedná se o vysoce efektivní letecký simulátor PC konstruovaný pro desktopové využití. Tato verze je mezi piloty používána nejčastěji, neboť nabízí kompletní nabídku programu, výbavu kokpitu i kompletní počet dostupných letounů. Jedná se o výcvikový nástroj, jenž používají soukromí piloti, obchodní piloti, dopravní piloti, ale také instruktoři a inspektoři létání. ELITE instalujeme do školících center, leteckých škole, na univerzity, ale také všude tam, kde je zapotřebí za minimální finanční vklad co možná nejefektivnější nástroj kondičního létání. Hlavní devizou programu je aerodynamika a fyzika jednotlivých modulů letounů, celosvětová aktuální databáze Jeppesen, možnosti reálného programového výcviku GNS WAAS APP v reálném čase, možnosti vycházející z plně konfigurovatelného dynamického systému počasí (včetně reálného počasí s využitím METAR). Nechybí samostatné instruktorské stanoviště, možnost nácviku bezpečnostních i nouzových situací (včetně námrazy), možnosti nácviku létání od spouštění, pojíždění, vzlet přistání a vypinání letounu. Seznamte se s létáním v nejrealističtějších podmínkách desktopové simulace bez ohledu, zda chcete létat jen VFR okruhy na vašem domovském neřízeném letišti, anebo chcete nacvičovat náročnější přelety v Evropě na řízená letiště v nepříznivých podmínkách počasí se sníženou dohledností. To, co ve skutečnosti stojí milióny dolarů, si můžet nainstalovat na svůj osobní počítač za pár tisíc CZK.

POZN: pro maximalizaci efektivního nástroje pro vaše kondiční létání nás neváhejte kontaktovat předem. Rádi vám doporučíme vhodnou skladbu software i hardware, rádi vám simulátor nainstalujeme zoptimalizujeme na vašem počítači, doporučíme vhodný typ hardwarového vybavení včetně možnosti instalovat též externí vizualizaci scenérie.

1

Piper Seneca III

2

Beechcraft Baron B58

3

4

Elite Pilot Twins v8: nabídka programu

- celosvětová databáze Jeppesen
- jeden sektor GenView součástí instalace
- nastavitelný instrumentační panel
- podpora reálného počasí METAR 
- HD instrumentační panel modulů letounů
- možnost volby ADF/RMI a DG/HSI
- programovatelné prostředky avioniky
- simulace závad a poškození
- simulace nouzových postupů
- pokročilý dynamický model počasí
- Trimble 2000 Approach Plus GPS
- Apollo GX Series
- King EFS-40 (EHSI / EADI)
- mezinárodní databáze GPS
- instruktorské stanoviště
- možnost modifikace a úprav databáze Jeppesen
- "Hot Plates" - APP prohlížeč
- Bendix/ King Silver  Crown avionika
- Bendix/King Silver Crown Plus avionika
- špičková fyzika letounů
- propracovaná aerodynamika a trimování v reálném čase
- reálná interakce spouštění a vypínání
- precizní 300 stránkový manuál
- provozní postupy

Typy letounů verze Elite Pilot Twins v8

- Piper Seneca III
- Beech Baron B58

Zaměření: MEP, IR

 

 

Kód produktu: EPTW