Basic ATD PI-135

 

Maximální užitková hodnota, špičkový komplexní nástroj pro syntetický výcvik

ELITE Basic ATD je koncipován jako nejvyšší verze efektivního syntetického výviku létání desktopové úrovně. Konzola nabízí maximální užitkovou hodnotu při zachování optimální cenové relace. Stále se jedná o nejprodávanější zařízení ELITE desktopové série "Elite Pilot", neboť současně uspokojí i ty nejnáročnější požadavky směřující do reálně vedeného výcviku na simulátoru bez ohledu na typ letounu. Toto řešení oceňují piloti-žáci, soukromí vlastníci letounů létající často IFR přelety, ale také instruktoři, inspektoři, letecké školy, univerzity, popř. instituce zabývající se teoretickým školením všech pilotních kvalifikací. Trenažer této úrovně je záměrně navržen takovým způsobem, aby se návyky pilotáže na syntetickém trenažeru snadno přenesli do kabiny reálného letounu. Pokud se navíc připravujete na IR doložku, na trhu neexistuje lepší trenažer než BATD PI-135. Zároveň se jedná o zařízení, které je vhodné i pro kondiční létání v zázemí vlastního domova.. Koncept konzoly Pro Panel II doprovázející toto BATD umožňuje vykonávat všechny povinné úkony pro jednomotorové i dvoumotorové letounu od pístového až po turbovrtulový pohon manuálně (tedy bez použití myši). Nacvičovat lze nejen přelety VFR, IFR, ale také spouštění, vypínání, pojíždění - zkrátka kompletní SOP & LOFT trénink bez kompromisů. BATD PI-135 je navíc doprovázeno tištěnou dokumentací v podobě vyčerpávajícího manuálu a dalších dokumentů zaměřující se především na efektivitu výcviku dle reálné metodiky FAA/JAA. Předtím než začnete létat na skutečném letounu, naučte se vše na BATD PI-135.   

Špičkové dílenské zpracování, ucelené řešení & přijatelná cenová relace

Basic ATD je defacto revolucí IFR syntetického výcviku na trenažeru desktopové báze. Ještě před několika lety byly syntetické trenažery pouze výsadou větších korporátních společností, leteckých škol a institucí, které si mohly dovolit investovat do dražších systémů.  BATD zastupuje profesionální letecké trenažery doslova, avšak přináší maximalizaci užitkové hodnoty díky nízké pořizovací ceně. To, co v praxi znamená FNPT nebo FNPT II, dokáže BATD rovněž, avšak na úrovni desktopu. Přesto je možné s BATD nacvičovat totéž, co na FNPT. BATD je především cenově dostupné, avšak stále maximálně pokročilé řešení i pro jednotlivce a koncepce tohoto zařízení tak oslovuje každého aktivní pilota bez ohledu na dosaženou kvalifikaci. Nízká pořizovací cena je však stále alternativou pro menší letecké školy, školící instituce nebo univerzity, které si nemohou dovolit investovat do dražších zařízení. Investice do BATD PI-135 se vyplatí, neboť nepředstavuje finanční zátěž jako je tomu v případě náročnějších systémových řešení vyšší kvalifikace certifikovaných syntetických trenažerů.

 

1

 

2

BATD MODEL PI-135

ELITE BATD PI-135 představuje v praxi minimální investici a zároveň maximální užitkovou hodnotu výcviku Jedná se o komplexní procedurální trenažer, na kterém můžete vše vykonávat manuálně (tedy s reálnými ovladači). Součástí je sofistikovaná konzola Pro Panel II sdružující berany, ME konfiguraci ovládání pohonné jednotky, ovládání podélného i příčného vyvážení, podvozku a možnost vykonávat všechny povinné úkony včetně spouštění a vypínání letounu v reálném čase. Létáte na Cessně 172, 182, Piperu Archer nebo Senece? u BATD se můžete spolehnout na komplexní procedurální výcvik na úrovni desktopu. Zaměření nesměřuje jen do využití IFR, nýbrž i do VFR přípravy budoucích pilotů PPL. Bez ohledu na dosaženou letovou způsobilost pilota (kvalifikaci), je BATD PI-135 postaven takovým způsobem, aby současně uspokojil všechny potřeby SEP, MEP výcviku.

Často je toto zařízení využíváno i jako podpůrný program teoretického školení pilotů, program snadno seznamující budoucí piloty s radionavigací a létáním podle přístrojů. Program, na kterém se snadno naučíte řešit profesionálně jakýkoli letový scénář, včetně spouštění, vypínání, řešení bezpečnostních i nouzových situací. Součástí BATD je nejen Por Panel II, ale také AP-4000 v běžném uspořádání radionavigační/radiokomunikační výbavy Bendix/King, letecké pedály ELITE Pedals umožňující kromě ovládání směrového kormidla, také ovládání diferenčních brzd kol hlavního podvozku. 


Součástí konzoly BATD PI-135 je následující:

ELITE PCATD V8 software
ELITE Singles & twins letouny
ELITE AP-4000 avionický panel
ELITE MEL throttle quadrant
ELITE Pedals

 

 

  

Kód produktu: PI-135