O nás

Elite Simulation Solutions AG v Česku

Firma Martin Krouza vznikla již v roce 1999 s cílem informovat veřejnost o letecké simulaci na PC a poukazovat na její primární souvislosti ve spojení s reálnou aviatikou a ve spojení s možným desktopovým výcvikem - využitím simulátoru pro své potřeby reálného létání. Prostřednictvím letového simulátoru, lze dnes definovat prostředky nácviku, jednotlivých letových procedur na běžném osobním počítači. Díky věrohodné letecké simulaci a správnému nastavení simulátoru, lze pochopit souvislosti reálné aviatiky, prostředky navigace a jednotlivé instrumentální techniky, které odpovídají skutečným prvkům navigace podle přístrojů.

Zaměřujeme se výhradně na užitkovou hodnotu letového simulátoru a spolupracujeme s celou řadou světově významných firem z tohoto odvětví. Mezi naše obchodní partnery patří naprostá většina vydavatelů z oblasti letecké simulace, převážně civilního charakteru. Úzce též spolupracujeme se samotnými vývojáři toho kterého produktu a jsme oficiálními betatestery společnosti ELITE Simulation Solutions, AG a v tomto konkrétním případě jsme i součástí vývoje, abychom přesně znali každý detail zasahující inovace této značky. Mediálně též spolupracujeme s mnoha firmami působících v oblasti letecké simulace a z hlediska přímého styku s těmito firmami, jsme schopni přinášet našim čtenářům a zákazníkům relevantní, aktuální a velmi užitečné informace z oboru. Specializujeme se na distribuci nejzajímavějších titulů z oblasti letecké simulace a příslušenství.

Internetový obchodní systém – virtuální prodejna High In The Sky a Pilot-shop.cz, dnes našim čtenářům a zákazníkům umožňuje pohodlné realizace objednávek širokého sortimentu s možností vlastní správy expedovaných úloh. I v této oblasti nenecháváme nic náhodě, provozujeme svůlj vlastní obchodní systém a neustále vylepšujeme jeho možnosti za účelem zefektivnění komunikace s našimi zákazníky během obchodní spolupráce. Nejsme však pouze klasický e-shop prodávající sortiment. Zákazník má pro nás daleko hlubší význam, aproto mu přinášíme na našem hlavním portálu www.hits.cz zajímavé informace z testování každého produktu. Každý titul, který zařazujeme do skladby sortimentu před uvedením pečlivě testujeme, abychom byli schopni obhájit jeho pozitiva a zároveň dokázali pomoci zákazníkům při jejich výběru, instalaci i nastavení.programu. Právě proto, volí naše služby převážná většina seriózních uživatelů letecké simulace v ČR. 

Mezi naše primární zákazníky tak lze nyní počítat uživatele letecké simulace, piloty-žáky, soukromé, obchodní i dopravní piloty, instruktory, ale též instituce - univerzity, školící centra, FTO a soukromé majitele letounů. V neposlední řadě máme svou stálou korporátní klientelu, pro kterou většinou realizujeme simulátory na klíč, popř. servisní služby spojené s provozem letecké simulace.

Mezi naše další nabídkové programy patří obligátní výpočetní technika optimalizována pro provoz letecké simulace (software, hardware). Ostatní nabídky sledují další možný sortiment obohacující leteckou simulaci - knižní publikace, dokumentární videa DVD související převážně s reálnou aviatikou, výukové interaktivní programy. 

V neposlední řadě nabízíme organizacím, školícím institucím, potažmo FTO, leteckým školám i univerzitám, či soukromým uživatelům také certifikované letecké simulátory dle standardů a klasifikace v součinnosti s JAA certifikací. Na klíč včetně vybavení kompletní legislativy - včetně vyřízení certifikace pro provoz simulátoru na území ČR stavíme simulátory FNPT I, FNPT II, FNPT II MCC, FNPT II MCC HELICOPTER, FTD, VR. Pro tyto simulátory nabízíme trvalou IT technickou podporu, IT servisní zázemí i IT dohled prostřednictvím vzdálené správy i prostřednictvím výjezdů "onsite" a to formou paušálních smluvních podmínek zaručující dostupnost 24/7. Exkluzívní prodej simulátorů ELITE Simulation Solutions AG zajišťujeme pro Česko, Slovensko a Rusko. 

Klientům nabízíme též možnosti periodického školení, aktualizace simulátorů, či metodický výcvik instruktorů přímo na simulátoru. Ceny jsou vždy sjednány individuálně s ohledem na typ simulátoru i na možnosti klienta. 

Sledovat nás můžete nepřetržitě na prezentaci www.flyelite.cz,  www.highinthesky.cz , odkud je též okamžitý přístup do všech oblastí naší činnosti. Dostupní jsme na telefonním čísle 776 209 582, e-mailu: info@flyelite.cz nebo oficiálním e-mailu: m.krouza@flyelite.ch .

Pokud zvolíte naše služby, uzavřete obchodní spolupráci s firmou, která má v ČR s leteckou simulací na každé úrovni využitíí největší zkušenosti a to již od roku 1999.

 

Reference (některé z dodaných simulátorů v tuzemsku):

1x ELITE TH-22 (HELICZECH s.r.o.)
1x ELITE TH-100 (EUROPEAN AIR SERVICES s.r.o.)
1x ELITE EHFCU Motion (BLUE SKY AVIATION s.r.o.)
1x ELITE S812 G1000 FNPT II (BLUE SKY AVIATON s.r.o.)
1x ELITE S923 FNPT II MCC (DSA a.s.)
1x ELITE S723T FNPT II MCC (DSA a.s.)

Video reportáže:

S812 FNPT II G1000 (BLUE SKY AVIATION s.r.o.)
ELITE EHFCU Motion (BLUE SKY AVIATION s.r.o.)

 

 Odkazy:

www.flyelite.cz
www.highinthesky.cz

 

 

 

 Před registrací, či vyplněním kontaktního formuláře se seznamte s podmínkami ochrany osobních údajů (GDPR).
Podmínky ochrany osobních údajů (GDPR)