O nás

Elite Simulation Solutions, AG & High In The Sky

Firma Martin Krouza - High In The Sky, vznikla již v roce 1999 s cílem informovat veřejnost o letecké simulaci na PC a poukazovat na její primární souvislosti ve spojení s reálnou aviatikou a ve spojení s možným desktopovým výcvikem - využitím simulátoru pro své potřeby reálného létání. Prostřednictvím letového simulátoru, lze dnes definovat prostředky nácviku, jednotlivých letových procedur na běžném osobním počítači. Díky věrohodné letecké simulaci a správnému nastavení simulátoru, lze pochopit souvislosti reálné aviatiky, prostředky navigace a jednotlivé instrumentální techniky, které odpovídají skutečným prvkům navigace podle přístrojů.

Zaměřujeme se výhradně na užitkovou hodnotu letového simulátoru a spolupracujeme s celou řadou světově významných firem z tohoto odvětví. Mezi naše obchodní partnery patří naprostá většina vydavatelů z oblasti letecké simulace, převážně civilního charakteru. Úzce též spolupracujeme se samotnými vývojáři toho kterého produktu a jsme oficiálními betatestery společnosti ELITE Simulation Solutions, AG. Mediálně též spolupracujeme s mnoha firmami působících v oblasti letecké simulace a z hlediska přímého styku s těmito firmami, jsme schopni přinášet našim čtenářům a zákazníkům relevantní, aktuální a velmi užitečné informace z oboru. Specializujeme se na distribuci nejzajímavějších titulů z oblasti letecké simulace a příslušenství.

Naše úzká spolupráce se též promítá do nepřetržitého obchodního styku ve smyslu tuzemského oficiálního zastoupení předních firem z celého světa: např. ELITE Simulation Solutions, AG, CH Products, Aerosoft, Sporty´s, apod.. Kromě letecké simulace se však zěměřujeme také na užitečný sortiment pro každodenní létání. V pilot-shopu, který jsme pro tuto příležitost otevřeli, můžete najít řadu dost užtečných pomůcek pro sportovní i rekreační létání. Mezi naše zákazníky však patří také obchodní a dopravní piloti. Nabízíme pouze to, co sami otestujeme a vybíráme ty produkty, které jsou užitečné pro každého a přitom jsou dostupné za rozumné peníze.

Internetový obchodní systém – virtuální prodejna High In The Sky a Pilot-shop.cz, dnes našim čtenářům a zákazníkům umožňuje pohodlné realizace objednávek širokého sortimentu s možností vlastní správy expedovaných úloh. I v této oblasti nenecháváme nic náhodě, provozujeme svůlj vlastní obchodní systém a neustále vylepšujeme jeho možnosti za účelem zefektivnění komunikace s našimi zákazníky během obchodní spolupráce. Nejsme však pouze klasický e-shop prodávající sortiment. Zákazník má pro nás daleko hlubší význam, aproto mu přinášíme na našem hlavním portálu www.hits.cz zajímavé informace z testování každého produktu. Každý titul, který zařazujeme do skladby sortimentu před uvedením pečlivě testujeme, abychom byli schopni obhájit jeho pozitiva a zároveň dokázali pomoci zákazníkům při jejich výběru, instalaci i nastavení.programu. Právě proto, volí naše služby převážná většina seriózních uživatelů letecké simulace v ČR. 

Mezi naše primární zákazníky tak lze nyní počítat uživatele letecké simulace, piloty-žáky, soukromé, obchodní i dopravní piloty, instruktory, ale též instituce - univerzity, školící centra, FTO a soukromé majitele letounů. V neposlední řadě máme svou stálou korporátní klientelu, pro kterou většinou realizujeme simulátory na klíč, popř. servisní služby spojené s provozem letecké simulace.

Mezi naše další nabídkové programy patří obligátní výpočetní technika optimalizována pro provoz letecké simulace (software, hardware). Ostatní nabídky sledují další možný sortiment obohacující leteckou simulaci - knižní publikace, dokumentární videa DVD související převážně s reálnou aviatikou, výukové interaktivní programy. Mimo jiné, nabízíme též možnost diskuze v diskuzním fóru High In The Sky, jež nejlépe definují právě naši čtenáři. V ČR se jedná o největší diskuzní fórum s tématem letecké simulace. Pokud máte problém, potřebujete poradit, sdílet Vaše zkušenosti a nebo si jen tak poklábosit, můžete tak učinit přímo v naší diskuze prostřednictvím naší rozsáhlé virtuální komunity.

V neposlední řadě nabízíme organizacím, školícím institucím, potažmo FTO, leteckým školám i univerzitám, či soukromým uživatelům také certifikované letecké simulátory dle standardů a klasifikace v součinnosti s JAA certifikací. Na klíč včetně vybavení kompletní legislativy - včetně vyřízení certifikace pro provoz simulátoru na území ČR stavíme simulátory FNPT I, FNPT II, FNPT II MCC, FNPT II HELICOPTER, FTD. Pro tyto simulátory nabízíme trvalou IT technickou podporu, IT servisní zázemí i IT dohled prostřednictvím vzdálené správy.

Pro naše zákazníky a případné zájemce nabízíme též možnost výhodného pronájmu simulátoru v našich prostorách za účelem kondičního létání na téměř jakémkoli typu letounu. Primárně se zaměřujeme na všeobecné letectví a ULL a v tomto směru nabízíme VFR / IFR létání, metodický výcvik, školení i samostatné kondiční létání na simulátorech: ELITE, PREPAR3D, X-PLANE 10. Pokud máte zájem kondičně létat u nás na simulátoru, stačí nám napsat e-mail, popř. zavolat a domluvit termín, který by vám nejlépe vyhovoval. Pokud máte zájem o školení, popř. metodický výcvik na simulátoru, kontaktujte nás. Ceny jsou připraveny vždy individuálně s ohledem na možnosti klienta, obchodní spolupráci a rozsah výcviku, školení, či kondičního létání.

Sledovat nás můžete nepřetržitě na prezentaci www.highinthesky.cz, odkud je též okamžitý přístup do všech oblastí naší činnosti. Dostupní jsme též 24 hodin denně na telefonním čísle 776 209 582, faxu: 251 611 482, telefonu: 251 611 482, e-mailu: info@flyelite.cz

Pokud zvolíte naše služby, uzavřete obchodní spolupráci s firmou, která má v ČR s leteckou simulací na každé úrovni využitíí i sortimentem pro každodenní létání největší zkušenosti a to již od roku 1999.

www.flyelite.cz
www.highinthesky.cz
www.pilot-shop.cz
www.pronajemsimulatoru.cz
www.tobiieyex.cz


Před registrací, či vyplněním kontaktního formuláře se seznamte s podmínkami ochrany osobních údajů (GDPR).
Podmínky ochrany osobních údajů (GDPR)