ELITE Pilot Jet v8

Již více než 25 let využívají profesionální piloti i žáci, instruktoři, inspektoři k létání syntetické treanžéry značky ELITE. Pro profesionální leteckou kariéru je jedním z klíčů získat sedačku profesionálního pilota ovládnutí systému přístrojového létání IFR. IFR v nejrealističtější podobě se však většinou létá na drahých simulátorech certifikovaných třídních kvalifikací. Společnost ELITE nabízí totéž v desktopové verzi! ELITE je defacto průkopníkem a zároveň celosvětovým lídrem v poskytování obou řešení (Elite Pilot Series, Elite Evolution Series). ELITE ve své desktopové verzi profeisonálního simulátoru nabízí maximálně efektivní nástroj  sloužící k ovládnutí přístrojového létání ve všech metodických letových scénářích.

Desktopová verze ELITE Pilot Jet v8 nabízí neuvěřitelně propracovaný modul letounu MD-81 k základům ATP pilotáže. prostřednictvím osobního počítače PC . Jedná se o vysoce efektivní letecký simulátor PC konstruovaný pro desktopové využití.  ELITE instalujeme do školících center, leteckých škol, na univerzity, ale také všude tam, kde je zapotřebí za minimální finanční vklad co možná nejefektivnější nástroj kondičního létání. Hlavní devizou programu je aerodynamika a fyzika jednotlivých modulů letounů, celosvětová aktuální databáze Jeppesen, možnosti reálného programového výcviku GNS WAAS APP (u jiných verzí programu) v reálném čase, možnosti vycházející z plně konfigurovatelného dynamického systému počasí (včetně reálného počasí s využitím METAR). Nechybí samostatné instruktorské stanoviště, možnost nácviku bezpečnostních i nouzových situací (včetně námrazy), možnosti nácviku létání od spouštění, pojíždění, vzlet přistání a vypinání letounu. Seznamte se s létáním v nejrealističtějších podmínkách desktopové simulace bez ohledu, zda chcete létat jen VFR okruhy na vašem domovském neřízeném letišti, anebo chcete nacvičovat náročnější přelety v Evropě na řízená letiště v nepříznivých podmínkách počasí se sníženou dohledností. To, co ve skutečnosti stojí milióny dolarů, si můžet nainstalovat na svůj osobní počítač za pár tisíc CZK.

 POZN: pro maximalizaci efektivního nástroje pro vaše kondiční létání nás neváhejte kontaktovat předem. Rádi vám doporučíme vhodnou skladbu software i hardware, rádi vám simulátor nainstalujeme zoptimalizujeme na vašem počítači, doporučíme vhodný typ hardwarového vybavení včetně možnosti instalovat též externí vizualizaci scenérie.

1

2

Elite Pilot Jet v8: nabídka programu 

- celosvětová databáze Jeppesen
- jeden sektor GenView součástí instalace
- nastavitelný instrumentační panel
- podpora reálné počasí METAR
- HD instrumentační panel letounu MD-81
- možnost volby ADF/RMI a DG/HSI
- Digital Flight Guidance System (DFGS)
- Autoland
- Autothrottle
- TOGA
- Flight Module Annunciator (FMA)
- Cockpit Voice Warning Annunciators
- Cross-bar or V-bar FD (Flight Director)
- simulace závad a poškození
- simulace bezpečnostních a nouzových postupů
- pokročilý dynamický model počasí
- Trimble 2000 Approach Plus GPS
- Apollo GX Series GPS
- King EFS-40 (EHSI / EADI)
- instruktorské stanoviště
- možnost modifikace a úprav databáze Jeppesen
- "Hot Plates" - APP prohlížeč
- možnost rozšíření o externí vizualizaci terénu
- precizní fyzika letounu
- propracovaná aerodynamika a trimování v reálném čase
- precizní 300 stránkový manuál
- provozní postupy
- manuál MD-81
- korelační tabulka pro ovládání s využitím ELITE Pro Panel II

 

Typy letounů verze Elite Pilot Jet v8

 

- MD-81

 

Zaměření: ATP, IR

 

 

Kód produktu: EPJE