ELITE Garmin GNS 430W

  1

2

 

Pokud jste si již zvykli na letový simulátor Elite v8.xx a program se pro vás stává každodenním nástrojem za účelem kondičního létání na PC, nabízíme vám možnost dalšího rozšíření v podobě softwarového řešení modulu Garmin GNS430W. Softwarový modul je defacto virtuální replika skutečné zástavbové GPS Garmin GNS 430W v podobě, na kterou jste zvyklí z mnoha letounů všeobecného letectví. V tomto případě vám simulátor Elite v8.xx nabízí možnost seznámit se se skutečnými vlastnostmi ovládání GNS 430W v podmínkách VFR/IFR přeletů. Software samotný byl navržen za účelem sofistikované přípravy IFR GPS WAAS navigace s možností nacvičovat GPS WAAS přiblížení na jakémkoli typu letiště, které je vybaveno tímto systémem přiblížení. Softwarový modul GNS 430W lze současně využít jak na jednomotorových letounech Elite (jež jsou součástí simulátoru), tak také na dvoumotorových letounech. Součástí dodávky softwarového řešení je však také samostatný hardwarový modul ELITE AP-4000 GNS430 Control Module, který lze připojit na USB a docílit tak maximálně realistického způsobu ovládání všech funkcí přímo na simulátoru. Samotný hardwarový modul je defacto replika skutečné předlohy, takže způsob ovládání GPS je na simulátoru zcela totožný s realitou.  Kromě samotného software a hardwarového modulu je v ceně obsažena také aktualizace programu Elite (8.6). Samozřejmostí je úplná kompatibilita s operačními systémy Windows XP, Vista, W7 včetně podpory 64-bitového rozhraní OS u OS Vista a W7.

3

- softwarový modul GNS 430W
- hardwarový modul AP-4000 GNS430 (USB)
- aktualizace simulátoru Elite (na v8.6 - součást dodávky)
- možnost reálného nácviku VFR/IFR pilotáže
- komplexní možnost nácviku WAAS přiblížení
- poslední známá aktualizace databáze Jeppesen
- nevyžaduje zvýšené nároky na hardware
- napájení USB modulu přmo ze základové desky
- kompatibilní se simulátorem Elite v8.xx
- hardwarový modul kompatibilní s FS2004 a FSX *

 

Samostatný hardwarový modul AP-4000 GNS430 USB je možné využít zcela samostatně, anebo jej již zakomponovat do jakékoli stávající konfigurace modulového řešení avioniky AP-4000. Modul se připojuje na volný slot USB a je napájen přímo ze základové desky. Primárně jej můžete využít jak pro potřeby simulátoru Elite, tak také pro Microsoft Flight Simulator 2004, Microsoft Flight Simulator X.

*(podmínkou pro zajištění kompatibility s FS 2004 a FSX je nutnost instalace externího add-onu (softwarového řešení GNS430 WAAS společnosti RealityXP).

 

Kód produktu: UPG8