Pronájem techniky pro reklamní agentury

                Letecký simulátor za výhodné cenové relace pro vaše V.I.P. klienty, večírky, firemní akce

Různorodé scénáře, zábava, soutěže, výuka pilotáže instruktor a veškeré vybavení v ceně!

Kromě obchodních aktivit spojených výhradně s dovozem zboží ze zahraničí a konstrukcí desktopových i certifikovaných simulátorů (trenažerů) na klíč a reprezentace řady klíčových lídrů simulátorového průmyslu na tuzemském trhu, nabízíme všem smluvním partnerům – především reklamním agenturám možnost pronájmu techniky a prodeje zvukových a zvukově obrazových záznamů a jejich nenahraných nosičů prostřednictvím typizovaného desktopového simulátoru s běžným vybavením včetně instruktora a scénářů směřující do všech oblastí pilotáže letounu, popř. vrtulníku. Kromě klasických desktopových simulátorů nabízíme též certifikovaný simulátor ELITE BATD s různorou výbavou dle povahy akce. Rovněž můžeme nabídnout multifunkční pohyblivý simulátor včetně simulátoru automotivního. 

V tomto ohledu nabízíme smluvním partnerům program se zárukou špičkové úrovně simulovaného letu na desktopovém simulátoru v podobě detailně zhotovených scénářů pro každou příležitost. Scénáře, které připravujeme ve spolupráci s leteckými instruktory, lze přizpůsobit rozsahu i náročnosti akce včetně klientely, pro kterou je program určen. Vzhledem ke skutečnosti, že náš vlastní personál vlastní pilotní licence, dokážeme program výrazně obohatit i o "výukový" aspekt v případě, kdy je to bezprostředně nutné. Na našich simulátorech se současně můžete jen tak bavit, anebo se také naučit létat, protože simulátory, které pronajímáme slouží i k výcviku pilotů. 

Součástí pronájmu našich služeb je jak veškeré vybavení simulátorů stojanového i pokročilejšího typu, tak také dovoz/odvoz simulátoru, instalace, deinstalace a náklady na vlastní ubytování (v případě, že je to nezbytně nutné). V ceně pronájmu je též vyškolený personál a instruktor obsluhující personál tak dlouho, jak je to nutné a v případě pořádání soutěže dodáváme výhercům též hodnotné ceny. V případě zájmu o nabídku programu desktopové letecké simulace pro Vaši připravovanou akci nás kontaktujte obratem. Pro váš typ akce, dobu trvání i počet klientů doporučíme vhodný typ simulátoru včetně příslušenství. 

Na trhu jsme již od roku 1999 a se simulátory máme největší zkušenosti v České republice. Uspokojíme nejnáročnější požadavky a kromě statických odlehčených verzí simulátorů, můžeme dodat zařízení určené k výcviku pilotů, popř. simulátor osadit i pohyblivou platformou pro ještě větší zážitek ze simulovaného letu. Obraťte se na nás a přenechte tuto činnost profesionálům v oboru, nabídneme vám špičkový servis a příznivou cenovou relaci!


Pro více informací navštivte web: www.pronajemsimulatoru.cz 

Těšíme se na obchodní spolupráci!
ELITE Simulation Solutions CZ