ELITE Pilot v8.xx NavData update

Pokud používáte letecký simulátor ELITE Pilot v8.xx pro VFR, IFR létání na svém osobním počítači a chcete nejaktuálnější podobu celosvětové databáze Jeppesen pro metodické IFR, VFR přelety a plánování letů, doporučujeme instalovat vždy aktuální databázi Jeppesen. Prostřednictvím této aktualizace docílíte shody mezi daty, které používáte na simulátoru a daty na které jste zvyklí v reálném létání. Instalace aktualizace databáze Jeppesen je navázána na unikátní sériové číslo licence uživatele ELITE a datová dávka je tak připravována na objednávku. Při zadání objednávky této aktualizace žádáme o vaše unikátní sériové číslo licence simulátoru ELITE (stačí pouze napsat toto číslo do "poznámky" během realizace vaší objednávky). 

 

- aktualizace celosvětové databáze Jeppesen
- kompatibilní výhradně se simulátory Elite Pilot v8.xx
- vázáno na unikátní sériové číslo licence uživatele*
- kompatibilní se všemi verzemi simulátoru ELITE
- kompatibiní se všemi sektory GenView
- jednoduchá instalace
- data ve shodě s realitou
- možnost instalace dat na váš počítač
- nabízíme i aktualizaci GARMIN GNS 430

 

Aktuální verze databáze: 2014

 

* Během realizace objednávky nezapomeňte do pole určeného pro poznámku napsat číslo licence simulátoru Elite vázající se na vaši stávající instalaci simulátoru Elite. Součástí této aktualizace je též několik význačných změn v sektoru EUNE (součástí Česká republika). V tomto sektoru můžete přivítat změnu názvu našeho hlavního mezinárodního letiště Praha Ruzyně na letiště Vaclav Havel Airport Prague... Kromě toho je součástí této aktualizce též změna RWY 31 na RWY 30. Nedílnou součástí je též přidání paralelní nezpevněné (travnaté) dráhy 10/28 na letiště LKVO, atd...

 

ELITE Apollo GPS NavData update

ELITE Apollo GPS NavData Cycle 1211 update je softwarová aktualizace celosvětové databáze Jeppesen pro simulátory třídy Elite Pilot (v8.xx). Aktualizace je kompatibilní se všemi typy GPS Garmin Apollo, které jsou součástí simulátoru Elite Pilot. Pokud žádáte nová aktuální data pro Váš simulátor a chcete se spolehnout na to, že data v simulátoru budou shodná s daty, které používáte během IFR, VFR létání v reálu, objednejte si právě tuto aktualizaci. Instalace do stávající verze simulátoru ELITE je jednoduchá a nezabere více než pár minut. Doba dodání: 7-10 dní od zadání objednávky.

 

- aktualizace celosvětové databáze Jeppesen
- výhradně pro GPS systémy třídy Apollo
- kompatibilní se sérií 50, 55, 60, 65
- jednoduchá instalace
- aktuální data shodná s reálným systémem létání
- kompatibilní se všemi verzemi simulátoru Elite Pilot

Stávající aktualizace: 2014 

Aktualizaci pro Elite Apollo GPS (50,55,60,65) můžeme v případě potřeby instalovat a optimalizovat přímo na váš počítač u nás na pobočce. Data jsou aktuální, což znamená, že čísla, která používáte na simulátoru Elite jsou shodná s čísly, která používáte během reálného létání. Vhodné zejména pro ty, kteří často létají IFR a vyžadují nejaktuálnější podobu databáze Jeppesen.